Colofon

Dagelijks bestuur   bestuur@sdokorfbal.nl
Voorzitter Vacant  
Secretaris Melanie Hoekstra secretaris@sdokorfbal.nl
Penningmeester Jasper Toet penningmeester@sdokorfbal.nl
Algemene zaken Yvonne Geuke  
Technische zaken Michael v/d Geest  
Algemeen Emiel Maddox  
     
Technische Commissie   tc@sdokorfbal.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Jasper de Boer wedsecsenior@sdokorfbal.nl
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Maaike v/d Reep wedsecjeugd@sdokorfbal.nl
SDO 1 trainer/coach Rolf v/d Horst  
SDO A1 trainer/coach Emiel Maddox
  Ylke vd Zwet  
SDO D1 trainer/coach Jorrit Teeuwen
SDO D2 trainer/coach Maaike v/d Reep
SDO D1/D2 trainer Yvonne Geuke  
Thimo Soet  
Rohan Wolvers  
Kangoeroeklup Floor v/d Reep  
Scheidsrechters scheidsrechter@sdokorfbal.nl
Sporten 50+  
Trimmmers ‘De Bikkels’ Floor v/d Reep trimmers@sdokorfbal.nl
 
Algemeene emailadressen  
Activiteitencommissie Saskia de Boer ac@sdokorfbal.nl
Kantinebeheer Laura Baak kantinebeheer@sdokorfbal.nl
Publiciteit Youri Besse pr@sdokorfbal.nl
Materiaalbeheer Joost Huisman materiaal@sdokorfbal.nl
Redactie Lekke Mand Pim Huisman lekkemand@sdokorfbal.nl
Zaalcommissaris Suzanne Pieters zaalcommissaris@sdokorfbal.nl
Sponsorcommissie sponsoring@sdokorfbal.nl
Publicatie website Rob Soet publicatie@sdokorfbal.nl
Webmaster Ylke v/d Zwet webmaster@sdokorfbal.nl
Ledenadministratie Christiaan Berns ledenadministratie@sdokorfbal.nl
Clubkleding Christien Berns kleding@sdokorfbal.nl
Algemene informatie
Email info@sdokorfbal.nl
Website www.sdokorfbal.nl
Bankrekening Rabobank rekeningnummer NL95 RABO 0328 1906 67 t.n.v. Sporting SDO
Veldaccommodatie Villa Veldzicht Stationsweg 45a   0252-518756
Zaalaccommodatie Sporthal de Vosse Vosselaan 152       0252-519001